Sub Committees

श्री खिमबहादुर जि.सी

श्री खिमबहादुर जि.सी

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री लक्ष्मण ज्ञवाली

श्री लक्ष्मण ज्ञवाली

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति संयोजक

आनन्दवन

श्री कृष्ण प्रसाद नेपाल

श्री कृष्ण प्रसाद नेपाल

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति सदस्य

श्री मनोरमा शेरचन

श्री मनोरमा शेरचन

लैकि नीति उपसमिति संयोजक

श्री शतिसचन्द्र कशौधन

श्री शतिसचन्द्र कशौधन

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) संयोजक

श्री मोहन चापागाई

श्री मोहन चापागाई

दातृ निकाय सम्र्पक समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री मोती न्यौपाने

श्री मोती न्यौपाने

विज्ञापन तथा बजार (व्यापार ) सदस्य

श्री दिलुराम तिवारी

श्री दिलुराम तिवारी

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री इ. दुजेन्द्र बस्नेत

श्री इ. दुजेन्द्र बस्नेत

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री टंक पराजुली

श्री टंक पराजुली

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री राज कुमार पाण्डे

श्री राज कुमार पाण्डे

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) सदस्य

श्री नेत्रलाल वन

श्री नेत्रलाल वन

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री ईन्दिरा अर्याल

श्री ईन्दिरा अर्याल

कार्यक्रम निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री लोकनाथ उपाध्याय

श्री लोकनाथ उपाध्याय

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री कृष्ण के.सी

श्री कृष्ण के.सी

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री मनिष अधिकारी

श्री मनिष अधिकारी

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री मीरा ढकाल श्रेष्ठ

श्री मीरा ढकाल श्रेष्ठ

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री दिवाकर पन्थी

श्री दिवाकर पन्थी

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री वेल प्रसाद शर्मा

श्री वेल प्रसाद शर्मा

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री सूर्य श्रेष्ठ

श्री सूर्य श्रेष्ठ

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री रामचन्द्र पाण्डे

श्री रामचन्द्र पाण्डे

प्राविधिक उपसमिति सदस्य

श्री मानबहादुर विश्वकर्मा

श्री मानबहादुर विश्वकर्मा

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री सृजना कार्की

श्री सृजना कार्की

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति संयोजक

श्री कृष्णप्रसाद अर्याल

श्री कृष्णप्रसाद अर्याल

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सह संयोजक

आनन्दवन

श्री दामोदर भूसाल

श्री दामोदर भूसाल

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति सदस्य

श्री रोमणीप्रसाद पाठक

श्री रोमणीप्रसाद पाठक

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री टंक पोखरेल

श्री टंक पोखरेल

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री तुल्सीराम बञ्जाडे

श्री तुल्सीराम बञ्जाडे

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री प्रयागलाल श्रेष्ठ

श्री प्रयागलाल श्रेष्ठ

विज्ञापन तथा बजार (व्यापार ) सदस्य

श्री भाष्करनाथ पाण्डेय

श्री भाष्करनाथ पाण्डेय

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री कृष्णप्रसाद नेपाल

श्री कृष्णप्रसाद नेपाल

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री विमल वहादुर शाक्य

श्री विमल वहादुर शाक्य

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति सदस्य

श्री यमलाल लोहनी

श्री यमलाल लोहनी

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री ध्रुव धिताल

श्री ध्रुव धिताल

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री देवानन्द पाण्डे

श्री देवानन्द पाण्डे

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति सदस्य

श्री सुनिल वझा

श्री सुनिल वझा

विज्ञापन तथा बजार (व्यापार ) संयोजक

श्री ध्रुव धिताल

श्री ध्रुव धिताल

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री विष्णु पाण्डे

श्री विष्णु पाण्डे

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री लक्ष्मीकान्त भण्डारी

श्री लक्ष्मीकान्त भण्डारी

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) सदस्य

श्री ईन्दिरा अर्याल

श्री ईन्दिरा अर्याल

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री मोती न्यौपाने

श्री मोती न्यौपाने

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) सदस्य

श्री जे.पी. कडेंल

श्री जे.पी. कडेंल

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री चिन्तामणि पाण्डे

श्री चिन्तामणि पाण्डे

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री टंक पाण्डे

श्री टंक पाण्डे

प्राविधिक उपसमिति संयोजक

श्री एजाज आलम

श्री एजाज आलम

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति संयोजक

श्री रामप्रसाद ढकाल

श्री रामप्रसाद ढकाल

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री कृष्ण के.सी

श्री कृष्ण के.सी

प्राविधिक उपसमिति सदस्य

श्री नेत्रप्रसाद पाठक

श्री नेत्रप्रसाद पाठक

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री कन्हैयालाल कशौधन

श्री कन्हैयालाल कशौधन

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री टंक पाण्डे

श्री टंक पाण्डे

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

शंकरनगर— प्रेमनगर

श्री मोहन चापागाईं

श्री मोहन चापागाईं

कार्यक्रम निर्माण उपसमिति संयोजक

श्री उज्जल कसजू

श्री उज्जल कसजू

विज्ञापन तथा बजार (व्यापार ) सदस्य

श्री रीता खरेल

श्री रीता खरेल

लैकि नीति उपसमिति संयोजक सदस्य

श्री सपना कार्की

श्री सपना कार्की

लैकि नीति उपसमिति संयोजक सदस्य

श्री शान्ति पाण्डे

श्री शान्ति पाण्डे

कार्यक्रम निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री कृष्ण प्रसाद अर्याल

श्री कृष्ण प्रसाद अर्याल

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति संयोजक