Sub Committees

श्री विष्णुप्रसाद पाण्डे

श्री विष्णुप्रसाद पाण्डे

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति संयोजक

श्री ई. ध्रुव धिताल

श्री ई. ध्रुव धिताल

प्राविधिक उपसमिति सदस्य

श्री रोमणीप्रसाद पाठक

श्री रोमणीप्रसाद पाठक

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री मनिष अधिकारी

श्री मनिष अधिकारी

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री वेल प्रसाद शर्मा

श्री वेल प्रसाद शर्मा

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री देवानन्द पाण्डे

श्री देवानन्द पाण्डे

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति सदस्य

श्री भाष्करनाथ पाण्डेय

श्री भाष्करनाथ पाण्डेय

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री मोहन चापागाई

श्री मोहन चापागाई

दातृ निकाय सम्र्पक समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री दिलुराम तिवारी

श्री दिलुराम तिवारी

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री कृष्णप्रसाद नेपाल

श्री कृष्णप्रसाद नेपाल

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री एजाज आलम

श्री एजाज आलम

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति संयोजक

श्री यमलाल लोहनी

श्री यमलाल लोहनी

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री ऋषिराम शर्मा

श्री ऋषिराम शर्मा

विज्ञापन तथा बजार सदस्य

श्री टंक पराजुली

श्री टंक पराजुली

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री दिवाकर पन्थी

श्री दिवाकर पन्थी

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री नेत्र पाठक

श्री नेत्र पाठक

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) सदस्य

श्री हरिप्रसाद कँडेल्

श्री हरिप्रसाद कँडेल्

प्राविधिक उपसमिति संयोजक

श्री शारदा अर्याल

श्री शारदा अर्याल

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री उमेशचन्द्र आचार्य

श्री उमेशचन्द्र आचार्य

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री सूर्य श्रेष्ठ

श्री सूर्य श्रेष्ठ

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री कन्हैयालाल कशौधन

श्री कन्हैयालाल कशौधन

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

शुष्मा कँडेल

शुष्मा कँडेल

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति सदस्य

श्री नेत्रलाल वन

श्री नेत्रलाल वन

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री दुर्गाप्रसाद श्रेष्ठ

श्री दुर्गाप्रसाद श्रेष्ठ

लैकि नीति उपसमिति संयोजक सदस्य

श्री मोहन चापागाईं

श्री मोहन चापागाईं

कार्यक्रम निर्माण उपसमिति संयोजक

श्री तुल्सीराम कँडेल

श्री तुल्सीराम कँडेल

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति सदस्य

श्री खिमबहादुर जि.सी

श्री खिमबहादुर जि.सी

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री इन्द्रबहादुर सुनार

श्री इन्द्रबहादुर सुनार

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) सदस्य

श्री विष्णुप्रसाद पाण्डे

श्री विष्णुप्रसाद पाण्डे

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति सदस्य

श्री नेत्रप्रसाद पाठक

श्री नेत्रप्रसाद पाठक

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री रामप्रसाद ढकाल

श्री रामप्रसाद ढकाल

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति संयोजक

श्री रम्भादेवि घिमीरे

श्री रम्भादेवि घिमीरे

लैकि नीति उपसमिति संयोजक सदस्य

श्री विष्णु पाण्डे

श्री विष्णु पाण्डे

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री ईन्दिरा अर्याल

श्री ईन्दिरा अर्याल

कार्यक्रम निर्माण उपसमिति सदस्य

श्री नित्यानन्द ज्ञवाली

श्री नित्यानन्द ज्ञवाली

विज्ञापन तथा बजार उपसमिति (उद्योग) सदस्य

श्री ध्रुव धिताल

श्री ध्रुव धिताल

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री सरोज भट्टराई

श्री सरोज भट्टराई

विज्ञापन तथा बजार सदस्य

श्री ध्रुवकुमार धिताल

श्री ध्रुवकुमार धिताल

विज्ञापन तथा बजार सदस्य

श्री तुल्सीराम बञ्जाडे

श्री तुल्सीराम बञ्जाडे

स्थानीय निकाय तथा संघ संस्था (उद्योग बाणिज्य संघ,उद्योग संघ,व्यापार जेसीज, रोटरी, परिवार नियोजन स

श्री रामप्रसाद ढकाल

श्री रामप्रसाद ढकाल

स्वास्थ्य संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री श्याम वस्याल

श्री श्याम वस्याल

कार्यक्रम मूल्याङ्कन तथा अनुगमन उपसमिति सदस्य

श्री लोकनाथ उपाध्याय

श्री लोकनाथ उपाध्याय

शैक्षिक संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री देवी वाग्ले

श्री देवी वाग्ले

लैकि नीति उपसमिति संयोजक

श्री इ. दुजेन्द्र बस्नेत

श्री इ. दुजेन्द्र बस्नेत

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति संयोजक

तिलोत्तमा

श्री हेमराज पौडेल

श्री हेमराज पौडेल

विज्ञापन तथा बजार सदस्य

श्री ध्रुव धिताल

श्री ध्रुव धिताल

सहकारी संघ संस्था समन्वय उपसमिति सदस्य

श्री टंक पोखरेल

श्री टंक पोखरेल

अर्थ तथा स्थानीय स्रोत व्यवस्थापन उपसमिति सदस्य

श्री सुर्य प्रसाद श्रेष्ठ

श्री सुर्य प्रसाद श्रेष्ठ

विज्ञापन तथा बजार (व्यापार ) संयोजक

श्री टंक पाण्डे

श्री टंक पाण्डे

भौतिक पूर्वाधार निर्माण उपसमिति सदस्य

शंकरनगर— प्रेमनगर

श्री कृष्ण प्रसाद नेपाल

श्री कृष्ण प्रसाद नेपाल

आन्तरिक प्रशासन तथा पदपूर्ति उपसमिति सदस्य